O nás

 

 

V klidném centru

Náš hotel se nachází v klidné části centra města Jihlavy poblíž Masarykova náměstí. Po stránce architektonicko-historické patří k nejvýznamnějším projevům secese v Jihlavě.

Poloha našeho hotelu je výhodná zejména proto, že je to jen kousek k dálnici D1 a zároveň se nachází přímo v centru města Jihlava.

Výběr z více typů pokojů

Hotel disponuje 32 pokoji zařazenými do kategorie H**** s kapacitou až 59 lůžek s možností 7 přistýlek. Pokoje jsou zařízeny stylovým nábytkem, koupelnou, fénem, WC, TV, telefonem, minibarem a trezorem. Pokoje Superior a Apartmány jsou klimatizované. Pokoje nekuřácké i kuřácké. WiFi připojení zdarma.

3 pokoje SUPERIOR jsou zařízeny luxusním stylovým nábytkem, trezorem na cenné předměty, žehlící deskou na kalhoty.

Hotel dále nabízí ubytování v 4 pokojích zařazených do kategorie HOTEL **, které jsou vybaveny jednoduchým nábytkem, barevným televizorem a telefonem, sociální zařízení je na chodbě.

Snídaně pro každého

Snídaně jsou podávány formou bufetu ve vyhrazené snídaňové restauraci vybavené připojením na Internet.

Historie hotelu

Centrum Jihlavy je památkovou rezervací. Na místě dnešního hotelu se nacházel již ve 14. století první jihlavský pivovar. Podle návrhu Vincence Zeizingera byla budova v letech 1904-1905 přebudována do secesního stylu. Věžové nároží stavby bylo inspirováno vídeňskými nárožními domy.

Interiér budovy prošel v průběhu minulého století několika rekonstrukcemi. V současné době jsou pohodlné pokoje v kategorii **** vybaveny stylovým nábytkem, doplňky a dobovými fotografiemi tak, aby ladily s historicky chráněnou secesní fasádou.